[vc_row][vc_column][vc_column_text]

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه ‏های فروشگاه ونداد مارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود می باشد.

 

ثبت سفارش

پس از ثبت سفارش و توسط کاربر و تایید پرداخت، سفارشاتی که می بایست از طریق پست ارسال شود در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش ارسال خواهد شد. سفارشاتی که قبل از ساعت 10 صبح ثبت شوند، در همان روز ارسال می شوند. سفارشاتی نیز که می بایست از طریق پیک ارسال گردد حداکثر طی 24 ساعت کاری به دست مشتری خواهد رسید.

حق لغو سفارش و کنسل کردن آن نزد فروشگاه محفوظ می باشد.

مهلت تست و گارانتی

کالاهایی که دارای مهلت تست هستند. در صورت ایجاد مشکل که از طرف خود کالا رخ دهد، در صورتی که قبل از اتمام مهلت تست به ما اطلاع بدهید، تعویض کالا بررسی می گردد. خرابی هایی که بر اثر استفاده نادرست اتفاق افتاده باشد، مورد قبول نیستند. در صورت ایجاد هر گونه مشکل بر روی ظاهر کالا یا جعبه کالا، کالا ها تعویض نمی شوند. در صورتی که کالایی از همان ابتدا دارای ایراد خاصی باشد، باید در همان روز اول، که کالا به شما تحویل داده شد، موضوع را به ما اطلاع دهید. در صورت عدم رعایت موارد ذکر شده، همه مسئولیت ها بر عهده مشتری می باشد.

کالاهایی که دارای گارانتی های شرکتی هستند، باید جهت تعویض و تعمیر با خود شرکت مربوطه هماهنگی های لازم را انجام دهید.

سیاست‏های رعایت حریم شخصی

فروشگاه ونداد مارکت به حریم شخصی و به اطلاعات مندرج شده توسط کاربر در صفحه شخصی خود کاملا احترام گذاشته و آنها در حد توان اختیار هیچ گروه و نهادی نخواهد داد.

 

پرداخت کارت به کارت

در صورت بروز مشکلات برای درگاه های پرداخت و عدم دسترسی به آن ها و یا نداشتن رمز دوم پویا، شما می توانید بعد از ثبت سفارش، هزینه سفارش را به شماره کارت زیر واریز نمایید و با شماره 07153332322 و 09172559363 تماس حاصل فرمایید.

شماره کارت:

6037997572488964

به نام: مهرداد مرادی

بانک ملی ایران[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]