آموزشی, مقالات

رفع مشکل آنپیر نشدن می بند شیائومی

رفع مشکل آنپیر نشدن می بند

نحوه رفع مشکل آنپیر نشدن می بند شیائومی

مچ بند های شیائومی را می بند می نامند. می بند ها جزء پرفروش ترین مچ بند های سلامت در جهان در طی سالیان اخیر بوده اند. طوری که در سال 2019 شیائومی موفق به فروش یک میلیون مچ بند می بند 4 در طی 8 روز شد. برای استفاده از می بند های شیائومی، باید ابتدا نرم افزار Mi Fit را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کرده و سپس مچ بند خود را با نرم افزار جفت نمایید. شما نمی توانید به طور همزمان از مچ بند خود بر روی دو گوشی استفاده نمایید. در صورتی که برای جدا سازی مچ بند خود دچار مشکل هستید ما در ادامه نحوه رفع مشکل آنپیر نشدن می بند ها را به شما آموزش می دهیم.

جهت استفاده از می بندها، در ابتدا باید گوشی خود را به اینترنت متصل نمایید و در اپلیکیشن Mi Fit یک حساب کابری بسازید. شیائومی جهت بالا بردن امنیت می بند ها، استفاده همزمان از آن ها را بر روی دو گوشی هوشمند غیر ممکن ساخته است و تا زمانی که مچ بند به گوشی شما متصل است، اگر مچ بند شما به سرقت رفت، کسی نمی تواند از آن استفاده نماید. اما این ویژگی مشکلاتی را برای کاربران فراموش کار به وجود آورده است. در مواقعی کاربران، اطلاعات حساب کاربری خود را فراموش کرده اند و در حالی که می بند را از گوشی خود آنپیر ( جدا ) نکرده اند اقدام به Lohout کردن از حساب کاربری خود در اپلیکیشن Mi Fit می کنند و یا گوشی خود را ریست می کنند.

مچ بند شیائومی

مراحل رفع مشکل آنپیر نشدن می بند شیائومی

در این صورت اپلیکیش Mi Fit امکان جفت شدن مجدد را به می بند نمی دهد و پیامی مبنی بر اینکه مچ بند با گوشی دیگری جفت شده است به شما می دهد. در صورتی که در این شرایط قرار گرفته اید جهت رفع مشکل آنپیر نشدن می بند خود مراحل زیر را دنبال نمایید.

 1. اپلیکیشن Mi Fit را از روی گوشی هوشمند خود حذف نمایید.
 2. بلوتوث و GPS گوشی خود را روشن کرده و در ادامه اپلیکیشن Notify & Fitness For Mi Band  را بر روی گوشی نصب نمایید.
 3. می بند را به گوشی نزدیک کرده و اجازه دهید تا نرم افزار Notify & Fitness For Mi Band ، مچ بند را پیدا کند. سپس نرم افزار به طور خودکار وارد مرحله بعدی می شود.
 4. در صفحه باز شده، اطلاعا خود را وارد نمایید و در ادامه فلش بالای صفحه را جهت رفتن به مرحله بعد، لمس کرده و گزینه OK را در صفحه باز شده انتخاب نمایید.
 5. صبر نمایید تا اپلیکیشن، اطلاعات می بند شیائومی شما را به طور کامل دریافت نماید.
 6. زمانی که یک نوار آبی رنگ در پایین صفحه نمایش نشان داده شود، اطلاعات مچ بند به طور کامل دریافت شده است و می بند با گوشی شما جفت شده است.

2 دیدگاه در “رفع مشکل آنپیر نشدن می بند شیائومی

 1. امید گفت:

  ینی دیگه با برنامه خودش ینی می فیت کانکت نمیشه؟

  1. مدیر گفت:

   با سلام
   تا زمانی که اطلاعات ورود به اکانت خودتون در می فیت رو بدست نیارید، دیگه نمی تونید به برنامه می فیت کانکت بشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *